Jarní jóga víkend Luhačovice

13.11.2018

Znáte ten pocit, když je zima nekonečná a jaro v nedohlednu? Je dobré se připravit a předejít nepříjemné jarní únavě. Co třeba vyjet do přírody a najít tam novou energii? Odpoutejte se od běžných starostí a povinností a pojeďte s námi na 3 dny vypnout hlavu a užít si cvičení jógy v krásném prostředí Luhačovické přehrady.

Čeká vás prodloužený víkend v hotelu na kopci nad Luhačovickou přehradou. Na místě bez okolní zástavby dopravního provozu a hluku. Místě s romantickými výhledy, které je k regeneraci jako stvořené.

Zažijete 5 lekcí jógy s prodlouženou relaxací. Powerjógu, hathajógu, jógu pro zdravá záda a hru na tibetské mísy. Cvičení bude probíhat ráno i večer a je určené pro začátečníky i pokročilé.

Zda ve volném čase využijete bezplatný vstup do vnitřního bazénu, whirlpool či fitness nebo zvolíte vycházku po okolí, k přehradě či lázeňskou promenádou a ochutnáte místní léčivé prameny, už záleží jen na Vás.
Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojích. Snídaně formou bohatých nabídkových stolů, k večeři polévkový bufet, výběr ze tří hlavních jídel a salaterie.

Termín: pátek 29. 3. - neděle 31. 3. 2019
Kde: Hotel Vega***, Luhačovice
Lektoři: Marcela Neužilová, Jana Pokorná
Cena: 3 200 Kč / osoba
Cena zahrnuje: 5 lekcí jógy, ubytování na 3 dny/2 noci, polopenze, neomezený vstup do bazénu, whirlpool a fitness, bezplatné parkování, Wi-Fi připojení k internetu

Rezervujte si místo na: mar.neuzilova@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 724 016 831