Podzimní jóga víkend na Vysočině, Sněžné - hotel Devět skal

12.05.2019

Až skončí to pravé léto, využijme sílu babího léta k udržení tepla a energie v našem těle. Magická síla podzimní přírody, která hraje všemi barvami a 3 dny cvičení jógy v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů nám pomůže zachovat vnitřní harmonii a pohodu letních dnů. 

Čeká vás prodloužený víkend v hotelu přímo u Milovického rybníka. Blahodárné ticho, procházky po okolních lesích, neomezený vstup do krytého bazénu, ale hlavně 5 lekcí jógy různých stylů, dechové techniky a relaxace. Vše, co rozzáří všemi barvami nejen naše obličeje. 

Cvičení bude probíhat ráno a večer a je vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Zda ve volném čase využijete bezplatný vstup do vnitřního bazénu či fitness nebo zvolíte vycházku po okolí, už záleží jen na Vás.

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojích. Snídaně formou bohatých nabídkových stolů, večeře 2-chodové menu.

Termín: pátek 27. 9. - neděle 29. 9. 2019
Kde: Orea Resort Devět skal***, Sněžné, Vysočina
Lektoři: Marcela Neužilová, Jana Pokorná
Cena: 3 500 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji; 4.400,- Kč/osoba v jednolůžkovém pokoji

Cena zahrnuje: 5 lekcí jógy, ubytování na 3 dny/2 noci, polopenze, neomezený vstup do bazénu a fitness, bezplatné parkování, Wi-Fi připojení k internetu

Rezervujte si místo na: mar.neuzilova@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 724 016 831