Víkendový pobyt s jógou      24. 9. - 26. 9. 2021 -Obsazeno

17.05.2021

S velkou radostí a očekáváním je pro vás připravený další víkendový pobyt pro váš oddych a relaxaci spojený se cvičením jógy. Využijeme možnost, že se můžeme konečně svobodně nadechnout a sdílet atmosféru společného cvičení mimo domov. 

Pobyt se ponese v duchu hledání vnitřního klidu a rovnováhy. K tomuto účelu využijeme ubytování v hotelu, který je obklopen lesy, loukami a pstruhovým rybníkem. Areál nabízí 100 000 m2 naprostého klidu. V okolí hotelu nejsou žádné rušivé elementy, jako například mobilní signál, ale samozřejmě nechybí Wi-Fi připojení.

Cvičení bude probíhat ráno a večer a je vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Sobotní odpoledne využijeme dle našeho aktuálního nastavení, chuti a možná i počasí. Blízké okolí určitě láká k léčivým procházkám lesem nebo návštěvě nedalekých zajímavostí a výletních míst. V případě zájmu či za nepříznivého počasí můžeme přidat párovou jógu, která bude spíše formou zábavného objevování našich limitů a zkoušení pozic, které vás vždy zajímaly, ale báli jste se zeptat.:-)

Termín: pátek 24. 9. - neděle 26. 9. 2021

Místo: Hotel Kouty, Ledeč nad Sázavou

Lektor: Marcela Neužilová 

Cena: 3.500,- Kč/osoba ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji

Cena zahrnuje: 4 (případně 5) lekcí jógy, ubytování 3 dny/2 noci ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji, polopenzi, Wi-Fi připojení k internetu

Rezervujete si místo na: mar.neuzilova@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 724 016 831