Jarní wellness víkend s jógou - Luhačovice - OBSAZENO

29.01.2022

Nechte se hýčkat. Očistěte tělo i mysl od všeho nepotřebného. Pro náš jarní pobyt jsme vybrali místo, které je pro jarní očistu jako stvořené. Lázeňské město Luhačovice obklopené zelení, v srdci přírody, kde čerpáte sílu a zdraví přímo z minerálních pramenů. Minerální voda Vincentka se doporučuje kromě jiného na pitné a inhalační kúry při onemocnění dýchacích cest a hlasivek, což možná někteří po tomto náročném období ocení. 

Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vega, který leží nad přehradou, na místě s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo tiché a klidné bez dopravního provozu a městského hluku. 

Během pobytu nás čekají čtyři lekce jógy (pátek před večeří, v sobotu ráno a večer, v neděli ráno). Sobotní den můžete využít k procházce na lázeňskou kolonádu nebo využít služeb hotelového wellness. K dispozici je v ceně využití hotelového bazénu a whirlpool a saunového světa. Kdo by měl nedostatek aktivního pohybu, může využít hotelové fittness. Pokud se chcete nechat opravdu hýčkat a rozmalovat, můžete využít různé druhy masáží, zábalů nebo balneo procedůry (tyto služby už nejsou zahrnuty v ceně pobytu). 

K ubytování můžete využít dvou -, tří- nebo čtyřlůžkové pokoje. Stravování je formou polopenze (2x snídaně formou bohatých nabídkových stolů, 2x večeře formou bufetu - 4 hlavní jídla, 2 polévky, salaterie, dezert). 

Termín: pátek 1. 4 . - neděle 3. 4. 2022 

Cena: 

3.800,- Kč/pobyt za osobu ve čtyřlůžkovém pokoji

4.100,- Kč/pobyt za osobu ve třílůžkovém pokoji

4.600,- Kč/pobyt za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena zahrnuje: ubytování, polopenze, 4 lekce jógy, možnost využití hotelového wellness, saunového světa, fittness, Wi-Fi připojení k internetu, parkování 

Rezervujte si místo na mar.neuzilova@seznam.cz nebo tel. +420 724 016 831.