PRAVIDLA rezervací

Návod pro používání rezervačního kalendáře lekcí JAMAYOGA.

Rezervace

Na lekce je nutné provést rezervaci z důvodu omezené kapacity sálů. Provedením rezervace máte jistotu, že na vybrané lekci budete mít své místo. Pokud přijdete na lekci bez rezervace, je možné se zúčastnit pouze v případě, že to kapacita sálu dovolí.

Provést rezervaci je možné 14 dní dopředu v našem kalendáři lekcí JAMAYOGA. Na úvod je nutné vytvořit svůj uživatelský účet. V něm pak uvidíte lekce, na které jste přihlášeni.

Zrušení rezervace

Rezervaci je možné zrušit nejpozději 2 hodiny před jejich začátkem. Berte prosím ohledy na lektory a ostatní, kteří čekají na uvolnění místa, aby mohli na lekci také přijít. Zvažte proto svoji rezervaci a případně jí s dostatečně velkým předstihem zrušte v rezervačním systému

Náhradník

Pokud se přihlásíte jako náhradník, budeme vás nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce formou e-mailu informovat v případě, že se místo uvolnilo a můžete na lekci přijít. Pokud to na lekci už nestihnete, dejte nám to prosím vědět formou SMS zprávy na číslo +420 724 016 0831 zpět a uvolněte místo dalším náhradníkům.

Ochrana osobních údajů

Registrovaný uživatel rezervačního systému (klient) souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím nebo službami poskytovatele na e-mailovou adresu.