PRAVIDLA rezervací

Návod pro používání rezervačního kalendáře lekcí JAMAYOGA.

Rezervace

Na lekce je nutné provést rezervaci z důvodu omezené kapacity sálů. Provedením rezervace máte jistotu, že na vybrané lekci budete mít své místo. Pokud přijdete na lekci bez rezervace, je možné se zúčastnit pouze v případě, že to kapacita sálu dovolí. 

Studio nemá celodenní provoz. Je otevřeno vždy 15 minut před začátek lekce a 20 minut po ukončení lekce dle rozvrhu lekcí pro konkrétní den. Děkujeme za pochopení. 

Minimální počet přihlášených pro konání lekcí v Bučovicích jsou 3 osoby. Minimální počet přihlášených pro konání lekce ve Vyškově jsou 4 osoby. Při nižší obsazenosti se lekce nekoná. 

Provést rezervaci je možné 3 týdny dopředu v našem kalendáři lekcí JAMAYOGA. Na úvod je nutné vytvořit svůj uživatelský účet. V něm pak uvidíte lekce, na které jste přihlášeni.

Zrušení rezervace

Rezervaci je možné zrušit nejpozději 4 hodiny před jejich začátkem. Berte prosím ohledy na lektory a ostatní klienty. Zvažte proto svoji rezervaci a případně jí s dostatečně velkým předstihem zrušte v rezervačním systému nebo na tel. 724 016 831. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100% ceny. Ten odečteme při dalším Vašem vstupu jako další vstup, přestože jste jej nevyužili. 

Náhradník

Pokud se přihlásíte jako náhradník, budeme vás nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce formou e-mailu informovat v případě, že se místo uvolnilo a můžete na lekci přijít. Pokud to na lekci už nestihnete, dejte nám to prosím vědět formou SMS zprávy na číslo +420 724 016 0831 zpět a uvolněte místo dalším náhradníkům.

Ochrana osobních údajů

Registrovaný uživatel rezervačního systému (klient) souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím nebo službami poskytovatele na e-mailovou adresu.