PŘEHLED co se u nás šustne

Registrujte se k odběru newsletteru a všechny novinky se k vám dostanou včas.

Rádi se vracíme na místa, kde je nám dobře a nejinak je tomu v krásném prostředí Hotelu Kouty. Areál nabízí 100 000 m2 naprostého klidu, hotel je obklopen lesy, loukami a pstruhovým rybníkem. V okolí hotelu nejsou žádné rušivé elementy, jako například mobilní signál, ale samozřejmě Wi-Fi připojení nechybí.

Jaro nabírá na síle. V přírodě se všechno zelená, kvete a voní. I naše tvůrčí ženská energie se probouzí: Udělej si na sebe čas a přidej se na workshop, který věnujeme ženské síle a přitažlivosti. Dechem, pohybem a sdílením se budeme spojovat se svojí ženskou energií. Každá jsme jedinečná a naše tělo je krásné. Čím více se máme rády...

Další dvouhodinový workshop tentokrát věnovaný horní části trupu, oblasti lopatek, ramenou a krční páteře. Každého jistě někdy potrápí bolesti právě v těchto oblastech.

Ananda Mandala - dechová meditace založená na rytmickém dýchání a meditací čaker. Touto kombinací dochází k postupnému očištění jednotlivých čaker, probouzení kundaliní energie a pomáhá k celostnějšímu pohledu na život. Uvědomělé vnímání dechu je základem plného a kreativního života. Přijďte si vyzkoušet jednoduchou formu meditace, která může...

Oblíbený wellness víkend v Luhačovicích snad netřeba představovat. Jezdíme sem opakovaně a stále se nám tady líbí. Malebné centrum lázeňského města, vycházky kolem přehrady a svěží jarní vzduch se neomrzí. Ubytování tentokrát v hotelu blíže centra - Hotel Ambra s krásným wellness zázemím, které je v ceně pobytu.

Workshop nejen pro ty, kteří s jógou začínají, ale i pro ty, co už nějakou dobu cvičí a chtějí si své zkušenosti upevnit nebo prohloubit.

Chcete se všechny novinky dozvědět jako první?