PŘEHLED co se u nás šustne

Registrujte se k odběru newsletteru a všechny novinky se k vám dostanou včas.

U příležitosti Mezinárodního dne jógy, který připadá na 21. 6. 2022 vás zveme na jemné jógové protažení v krásném prostředí zámecké zahrady v Bučovicích a poté na malý piknik v trávě.

Stejně jako v loňském roce, i letos na podzim nás čeká víkendový pobyt s jógou v krásném prostředí Hotelu Kouty. Areál nabízí 100 000 m2 naprostého klidu, hotel je obklopen lesy, loukami a pstruhovým rybníkem. V okolí hotelu nejsou žádné rušivé elementy, jako například mobilní signál, ale samozřejmě Wi-Fi připojení nechybí.

Dne 25. 3. 2022 se nám splnilo dlouholeté přání a konečně se nám podařilo otevřít v Bučovicích nové jógové studio. V prostoru bývalé Obchodní akademie, kde bývala dříve jídelna, se nám podařilo vytvořit krásný prostor nejen pro cvičení jógy. Věříme, že zde najdeme místo i pro různé semináře, workshopy, ale i přednášky cestopisného či jiného...

Nechte se hýčkat. Očistěte tělo i mysl od všeho nepotřebného. Pro náš jarní pobyt jsme vybrali místo, které je pro jarní očistu jako stvořené. Lázeňské město Luhačovice obklopené zelení, v srdci přírody, kde čerpáte sílu a zdraví přímo z minerálních pramenů. Minerální voda Vincentka se doporučuje kromě jiného na pitné a inhalační kúry při...

Víkendová akce, kde spojíme efektivní posilovací systém TRX s blahodárnými účinky jógy.

Chtěli byste začít s jógou, ale chybí vám úplné základy? Obáváte se nastoupit na zaběhnuté skupinové cvičení? Nebo už nějakou dobu cvičíte, ale rádi byste si prohloubili základy cvičení? Ztrácíte se stále v pozicích bojovníků nebo si nejste jistí v přechodech mezi pozicemi či ve správném provedení?

Chcete se všechny novinky dozvědět jako první?