PŘEHLED co se u nás šustne

Registrujte se k odběru newsletteru a všechny novinky se k vám dostanou včas.

Myslíme i na seniory, protože i oni si zaslouží svůj odpočinek, ideálně ten lehce aktivní. Nebojte se s námi vyrazit, vezměte kamarádku, nebo pošlete maminku, babičku. Víkend je vhodný nejen pro seniory, ale třeba i úplné začátečníky či osoby s lehkým zdravotním omezením.

Máte sedavé zaměstnání ať už v kanceláři nebo jako kosmetička, pedikérka nebo trávíte dlouhou dobu v autě? Nebo naopak pří práci dlouze stojíte? Nestíháte občas svoji oblíbenou hodinu jógy a potom čekáte celý týden na další? Potřebovali byste se během dne občas protáhnout a nevíte jak? Pak je tento workshop přesně pro vás.

Jsme nesmírně rádi, že za námi do Bučovice přijede vynikající lektorka jógy Nikol Pfeiferová. Nikol má bohaté zkušenosti ze studia jógy v zahraničí, kde také vede pobyty a certifikované kurzy pro lektory.

Pojď přivítat Nový rok novoročními pozdravy slunce. Nejdříve se naladíme na svůj záměr pro rok 2024 a pak ve svém rytmu projdeme pozdravy slunce v počtu, který bude vyhovující pro každou z nás. Po skončení se protáhneme v jinových pozicích a harmonizujeme dechovým cvičením.

Aby to ani dospělým na Mikuláše nebylo líto, bude i speciální hodina pro ně, případně mohou vzít své starší dítě od 10 let. Ano, už nejsme děti, ale přiznejme si, kdo z nás to někdy nechtěl vyzkoušet nebo neměl chuť si prostě vybít energii. Tady vše spojíte dohromady a navíc to bude zábavné a osvobozující. Není potřeba žádné hudební nadání...

Pojďme tentokrát přivítat jaro tam, kde přichází nejdřív a sluneční paprsky jsou tu doma. V kraji dobrého vína, jídla a dobrých lidí. Zůstaneme na Jižní Moravě a to přímo na Pálavě.

Chcete se všechny novinky dozvědět jako první?