PŘEHLED co se u nás šustne

Registrujte se k odběru newsletteru a všechny novinky se k vám dostanou včas.

Víkendová akce, kde spojíme efektivní posilovací systém TRX s blahodárnými účinky jógy.

Chtěli byste začít s jógou, ale chybí vám úplné základy? Obáváte se nastoupit na zaběhnuté skupinové cvičení? Nebo už nějakou dobu cvičíte, ale rádi byste si prohloubili základy cvičení? Ztrácíte se stále v pozicích bojovníků nebo si nejste jistí v přechodech mezi pozicemi či ve správném provedení?

S velkou radostí a očekáváním je pro vás připravený další víkendový pobyt pro váš oddych a relaxaci spojený se cvičením jógy. Využijeme možnost, že se můžeme konečně svobodně nadechnout a sdílet atmosféru společného cvičení mimo domov.

Jógová videa

22.10.2020

Nová doba si žádá nová videa. Pro vaši domácí praxi vám tedy opět přináším další krátké jógové sestavy.

Další víkendová akce, kde spojíme efektivní posilovací systém TRX s blahodárnými účinky jógy.

Když vy nemůžete na jógu, my přinášíme jógu k vám domů. Cvičit teď můžete kdykoli z pohodlí vašeho domova či zahrady.

Ještě nezačala zima a už se můžeme těšit na jaro. Znovu jsme pro vás připravili víkendový pobyt, kde si užijete naplno nejen cvičení jógy, ale i velmi příjemné ubytování v hotelu Vega v Luhačovicích. Místo je to opravdu nádherné a pohoda a klid na vás dýchne při každém výhledu z okna.

Chcete začít s jógou a nevíte, jakou karimatku si vybrat? Nebo již cvičíte dlouho a rádi byste si pořídili novou? Z nepřeberného množství karimatek všech druhů a vlastností na trhu jsme pro vás vybrali ty, které uspokojí jak úplné začátečníky, kteří zatím nechtějí moc investovat, tak i ty zkušenější jogíny. I tady však víme, že není nutné platit...

Chcete se všechny novinky dozvědět jako první?