PŘEHLED co se u nás šustne
Registrujte se k odběru newsletteru a všechny novinky se k vám dostanou včas.

Další víkendová akce, kde spojíme efektivní posilovací systém TRX s blahodárnými účinky jógy.

Když vy nemůžete na jógu, my přinášíme jógu k vám domů. Cvičit teď můžete kdykoli z pohodlí vašeho domova či zahrady.

Ještě nezačala zima a už se můžeme těšit na jaro. Znovu jsme pro vás připravili víkendový pobyt, kde si užijete naplno nejen cvičení jógy, ale i velmi příjemné ubytování v hotelu Vega v Luhačovicích. Místo je to opravdu nádherné a pohoda a klid na vás dýchne při každém výhledu z okna.

Chcete začít s jógou a nevíte, jakou karimatku si vybrat? Nebo již cvičíte dlouho a rádi byste si pořídili novou? Z nepřeberného množství karimatek všech druhů a vlastností na trhu jsme pro vás vybrali ty, které uspokojí jak úplné začátečníky, kteří zatím nechtějí moc investovat, tak i ty zkušenější jogíny. I tady však víme, že není nutné platit...

Prázdniny ještě oficiálně nezačaly, ale teploty jsou vysoké, takže prázdninový režim zahájíme o něco dříve. Od úterý 18. 6. 2019 začneme cvičit na venkovním hřišti Gymnázia Bučovice na ulici Součkova a tato hodina bude probíhat za pěkného počasí celé prázdniny.

Oslava letního slunovratu a Mezinárodního dne jógy proběhne v krásných prostorách zámecké zahrady Bučovice. Užijeme si společně jemně dynamickou powerjógu s prodlouženou protahovací a relaxační částí na konci. Vítáni jsou všichni bez rozdílu v pokročilosti cvičení.

Až skončí to pravé léto, využijme sílu babího léta k udržení tepla a energie v našem těle. Magická síla podzimní přírody, která hraje všemi barvami a 3 dny cvičení jógy v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů nám pomůže zachovat vnitřní harmonii a pohodu letních dnů.

Znáte ten pocit, když je zima nekonečná a jaro v nedohlednu? Je dobré se připravit a předejít nepříjemné jarní únavě. Co třeba vyjet do přírody a najít tam novou energii? Odpoutejte se od běžných starostí a povinností a pojeďte s námi na 3 dny vypnout hlavu a užít si cvičení jógy v krásném prostředí Luhačovické přehrady.

Chcete se všechny novinky dozvědět jako první?