PŘEHLED co se u nás šustne

Registrujte se k odběru newsletteru a všechny novinky se k vám dostanou včas.

S velkou radostí a očekáváním je pro vás připravený další víkendový pobyt pro váš oddych a relaxaci spojený se cvičením jógy. Využijeme možnost, že se můžeme konečně svobodně nadechnout a sdílet atmosféru společného cvičení mimo domov.

Jógová videa

22.10.2020

Nová doba si žádá nová videa. Pro vaši domácí praxi vám tedy opět přináším další krátké jógové sestavy.

Další víkendová akce, kde spojíme efektivní posilovací systém TRX s blahodárnými účinky jógy.

Když vy nemůžete na jógu, my přinášíme jógu k vám domů. Cvičit teď můžete kdykoli z pohodlí vašeho domova či zahrady.

Ještě nezačala zima a už se můžeme těšit na jaro. Znovu jsme pro vás připravili víkendový pobyt, kde si užijete naplno nejen cvičení jógy, ale i velmi příjemné ubytování v hotelu Vega v Luhačovicích. Místo je to opravdu nádherné a pohoda a klid na vás dýchne při každém výhledu z okna.

Chcete začít s jógou a nevíte, jakou karimatku si vybrat? Nebo již cvičíte dlouho a rádi byste si pořídili novou? Z nepřeberného množství karimatek všech druhů a vlastností na trhu jsme pro vás vybrali ty, které uspokojí jak úplné začátečníky, kteří zatím nechtějí moc investovat, tak i ty zkušenější jogíny. I tady však víme, že není nutné platit...

Prázdniny ještě oficiálně nezačaly, ale teploty jsou vysoké, takže prázdninový režim zahájíme o něco dříve. Od úterý 18. 6. 2019 začneme cvičit na venkovním hřišti Gymnázia Bučovice na ulici Součkova a tato hodina bude probíhat za pěkného počasí celé prázdniny.

Oslava letního slunovratu a Mezinárodního dne jógy proběhne v krásných prostorách zámecké zahrady Bučovice. Užijeme si společně jemně dynamickou powerjógu s prodlouženou protahovací a relaxační částí na konci. Vítáni jsou všichni bez rozdílu v pokročilosti cvičení.

Až skončí to pravé léto, využijme sílu babího léta k udržení tepla a energie v našem těle. Magická síla podzimní přírody, která hraje všemi barvami a 3 dny cvičení jógy v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů nám pomůže zachovat vnitřní harmonii a pohodu letních dnů.

Chcete se všechny novinky dozvědět jako první?