Jógou KOUZLÍME na tváři úsměvy

Pozitivní reakce od vás nás nabíjí novou energií. Děkujeme.

Romana Kolaříková

Powerjóga pro maminky s dětmi

"Děkuji za Váš workshop pro fyzioterapeuty dětské rehabilitace Fakultní nemocnice Brno. Váš způsob vedení cvičební lekce pro děti nás všechny velmi zaujal. Většina z kolegů už měla určitou představu, co powerjóga obnáší, i tak jsme si ve Vaší práci našli další inspiraci pro naši praxi. Bylo opravdu přínosné vrátit se do dětských let a zacvičit si tak trochu jinak. Děkuji Vám za velmi milou akci a za to, co děláte pro děti i maminky."

Barbora Šubertová

Individuální lekce jógy

"Oceňuji Váš velice vlídný přístup k člověku, který jógu dosud nezná. Šla jsem se k Vám zklidnit, a to se zcela podařilo. Necvičím jógu každý den, ale pokaždé, když potřebuji zklidnit nebo po jakékoli fyzické námaze si zacvičím a cítím se mnohem líp. Děkuji za hodiny, které jste mě věnovala."

Lenka Gábrišová

Firemní lekce jógy

"Marcela je výborná lektorka, která umí přizpůsobit lekci aktuálním potřebám klienta. Lekce připravuje právě tak náročné, aby si na své přišli jak začátečníci tak i pokročilí, což se skvěle hodí pro naše firemní lekce. Z hodin odcházíme zpět k pracovním stolům příjemně unavení. Mohu potvrdit, že lekce jsou zaměřeny na zmírnění bolestí způsobených sedavým zaměstnáním."