Jóga s Michalem Rauerem    PÁ 16. 12. 2022 OBSAZENO

23.10.2022

Jsme velmi rádi, že můžeme v našem studiu v Bučovicích přivítat tohoto skvělého člověka a lektora jógy a společně s hlubokou relaxací při zvuku křišťálových mís pro vás vytvořit jedinečný adventní večer, který spolehlivě navodí tu pravou předvánoční atmosféru.

Michal je jedinečný lektor, který rozzáří naše srdce, rozproudí energii v našem těle a zklidní mysl Hatha jógovou praxí. Prodloužená relaxace s energetizací prostřednictvím gongu a šamanského bubnu dotvoří celostní zážitek pro tělo i duši.

Praxe s Michalem je zážitek jak tělesný tak spirituální. Využívá k tomu svůj dar šamana a obohacuje praxi svým uměním šamanismu. Jeho energie a vnitřní klid vás ihned pohltí.

Po jógové praxi a relaxaci bude krátká pauza a bude následovat Soundhealing - Melodie a léčivá vibrace křišťálových mís se stejně úžasnou Helenkou Doktorovou. Relaxace za zvuku nádherných léčivých a harmonizačních křišťálových mís vás uvede do hlubokého klidu a přináší harmonizaci těla i mysli.

Nenechte si ujít tento krásný adventní večer.

Možné přijít pouze na jednu část programu - Hatha jóga s Michalem Rauerem nebo Melodie a léčivá vibrace křišťálových mís s Helenou Doktorovou.

Termín: pátek 16. 12. 2022

Čas: 18:00 - 19:30

Cena první části Jóga s Michalem Rauerem 450 Kč

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.

STORNO PODMÍNKY

Po úhradě částky na tato částka vratná pouze po individuální domluvě. Po 1. 12. 2022 je tato částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost prosíme nahlásit studiu na e-mail: mar.neuzilova@seznam.cz 

Rezervace možné přes rezervační systém v kalendáři lekcí nebo na e-mail: mar.neuzilova@seznam.cz