Soundhealing s Helenou Doktorovou PÁ 16. 12. 2022

23.10.2022

Melodie a léčivá vibrace křišťálových mís s Helenou Doktorovou

Helenka je úžasná dáma, krásná duše a bohyně zvuku křišťálu. Křišťálové mísy mají velmi zvláštní zvukovou vibraci s dlouhým dozvukem a silným tónem. Používají se k meditaci, relaxaci, terapii a očistě čaker. Čisté tóny mís vytvářejí zvukové vibrace, které rezonují s jednotlivými čakrami, a uvádějí je do rovnováhy či navozují pocit štěstí a uvědomění.

Lidské tělo funguje jako hudební nástroj. Stejně jako on může být rozladěný, což se projeví stresem, projevy nemocí a tím, že jednotlivé úrovně těla - mentální, emoční, fyzická a duchovní, jsou v nerovnováze a ocitají se ve stavu chaosu. Zvuk křišťálových mís nás prostřednictvím vibrací a tónů bere na úžasnou cestu introspekce a pomáhá k léčení a nalezení opětovné rovnováhy. 

Termín: pátek 16. 12. 2022 

Čas: 20:00 - 21:00

Cena 300 Kč

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.

STORNO PODMÍNKY

Po úhradě částky na tato částka vratná pouze po individuální domluvě. Po 1. 12. 2022 je tato částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost prosíme nahlásit studiu na e-mail: mar.neuzilova@seznam.cz 

Rezervace možná přímo přes rezervační systém v kalendáři lekcí nebo na e-mail: mar.neuzilova@seznam.cz