TĚHOTENSKÁ jóga

Zodpovědná příprava na těhotenství a následný porod.

Těhotenská jóga se zaměřuje především na:

  • zlepšení fyzické i psychické harmonie
  • posílení těla pro přípravu na snazší porod
  • prevenci těhotenských obtíží - bolesti zad, křečové žíly atp.
  • nácvik správného dýchání a bezpečného provádění pozic
  • uvolnění a relaxaci

Chcete se zodpovědně připravit na vaše těhotenství a následný porod dítěte? Hledáte fyzickou i duševní přípravu pro nadcházející mateřství? Chcete zklidnit starostlivou mysl a napomoci měnícímu se tělu? Pak je těhotenská jóga přesně cvičení pro vás!

Jógové pozice jsou uzpůsobeny pro nastávající maminky a mají pro ně blahodárný přínos. Těhotenská jóga se zaměřuje na dechové a relaxační techniky, správné držení těla, ovládání svalů pánevního dna, cviky pro prevenci křečových žil a bolesti bederní páteře. Udržuje zdraví, odolnost a psychickou pohodu během celého těhotenství a tím zajišťuje snadnější zotavení po porodu. Uvolnění od napětí a relaxace, vytvoření prostoru ve svém těle, práce s energií a nalezení klidu, tak vypadá cvičení pro těhotné. Cvičení je nutné konzultovat s lékařem.

Navazující jóga pro maminky s dětmi

A až se miminko narodí, máme pro vás hodiny powerjógy pro maminky s dětmi. Přijďte mezi nás a užijte si dopolední zábavu ve společnosti dalších maminek, které nechtějí jen sedět v dětském koutku a u kávičky pozorovat dítě při hraní. Udělejte něco i pro sebe!

Kontaktujte nás nebo si rovnou rezervujte místo na lekci. Uvidíte, že budete příjemně překvapeni.