PŘEHLED co se u nás šustne

Registrujte se k odběru newsletteru a všechny novinky se k vám dostanou včas.

Ananda Mandala - dechová meditace založená na rytmickém dýchání a meditací čaker. Touto kombinací dochází k postupnému očištění jednotlivých čaker, probouzení kundaliní energie a pomáhá k celostnějšímu pohledu na život. Uvědomělé vnímání dechu je základem plného a kreativního života. Přijďte si vyzkoušet jednoduchou formu meditace, která může...

Oblíbený wellness víkend v Luhačovicích snad netřeba představovat. Jezdíme sem opakovaně a stále se nám tady líbí. Malebné centrum lázeňského města, vycházky kolem přehrady a svěží jarní vzduch se neomrzí. Ubytování tentokrát v hotelu blíže centra - Hotel Ambra s krásným wellness zázemím, které je v ceně pobytu.

Workshop nejen pro ty, kteří s jógou začínají, ale i pro ty, co už nějakou dobu cvičí a chtějí si své zkušenosti upevnit nebo prohloubit.

Jsme velmi rádi, že můžeme v našem studiu v Bučovicích přivítat tohoto skvělého člověka a lektora jógy a společně s hlubokou relaxací při zvuku křišťálových mís pro vás vytvořit jedinečný adventní večer, který spolehlivě navodí tu pravou předvánoční atmosféru.

Chcete se všechny novinky dozvědět jako první?