Nové lekce jógy

29.08.2022

Jsme rádi, že se vám naše lekce jógy líbí a doplňujeme nové hodiny.

Kromě již stálé hodiny Powerjógy nebo Basik powerjógy a Jógy pro zdravá záda, můžete navštěvovat nové hodiny Jin jógy a Jemné jógy. Jemná jóga se nese v pomalém a klidném tempu, pozornost věnujeme spojení dechu s pohybem. Protože se jedná o nenásilnou hodinu, mohou ji navštěvovat i těhotné ženy.

Jin jóga je specifická delšími výdržemi v pozicích, abychom pronikli do hluboko uložených pojivových tkání a dosáhli intenzivního uvolnění a protažení. Jedná se o velmi pomalý a relaxační směr jógy, který nás učí zastavit se a prostě být.

Pro mladší generaci otevíráme kurz Jóga pro náctileté. Je vhodná pro všechny mladé slečny, které nevyhledávají vrcholové sporty orientované na výkon.

Myslíme však i na ty dříve narozené, kterým chceme ukázat, že cvičení jógy nemá věkovou hranici a menší pohybová omezení nevadí. V hodinách využijeme spoustu pomůcek, které nám pomohou vše překonat. Proto otevíráme hodiny Jóga pro seniory. Tuto hodinu mohou navštěvovat nejen senioři, ale i lidé s pohybovým omezením, po operaci, lidé s nadváhou, kteří se necítí přijít do klasických hodin.

Hodiny otevíráme převážně v novém studiu v Bučovicích, ale postupně některé i ve Vyškově. Chybí vám některá hodina v Bučovicích či ve Vyškově? Napište mi, která a v jakém čase. Zajímá mě váš názor a potřeby. Ne všechny dokážeme vyplnit, ale třeba najdeme možnost, jak chybějící hodiny doplnit.

Těšíme se na vás

Tým Jamayoga

Marcela, Jana, Marcela